Havayollarında Hizmet

Etiket Fiyatı
28,00₺
Kdvli Net Fiyat

Sivil Havacılık tüm Dünya'da sadece doğrudan düşünüldüğünde bile milyonlarca insanın çalıştığı bir endüstridir. 2019 yılı itibariyle yaklaşık 116 yıllık tarihi olan bu endüstri her geçen yıl büyüme trendini sürdürmektedir. Ticari taşımacılığın yanı sıra insanoğlunun gerek tatil, gerek iş amaçlı bir yerden bir yere gitme ihtiyacı bulundukça sivil havacılık endüstrisi var olmaya devam edecektir.

2018 yılsonu itibariyle TUİK verilerine göre Türkiye'de 210.498.164 yolcu sivil hava ulaşımını tercih ederken, kargo verileri olarak ise 3.855.231 ton yük taşımalığı hava yoluyla taşınmıştır. Her sene bu artış (2016 yılı dışında) yaklaşık %10 dolaylarında artmaktadır. Sadece bu rakamlara bakıldığında dahi ne kadar büyük bir endüstriden bahsettiğimizi görebilmekteyiz.

Bu kitap, böylesine büyük bir endüstride akademik yayının az olması ve daha önce ölçülebilir hizmet-konfor ve performans parametrelerinin inceleme altına alınmamasından dolayı bir araştırma yapılma ihtiyacını doğurmuştur. Bu kitabın sivil havacılık endüstrisi çalışanlarına ve havacılık sevdalılarına yol göstermesi dileklerimle.

  • Baskı Sayısı: 1. Baskı
  • Sayfa Sayısı: 222
  • Kağıt Cinsi: 2. Hamur
  • Kapak Türü: Karton Kapak

Yazarın Diğer Kitapları