Antik Mısır

Etiket Fiyatı
16,95₺
Kdvli Net Fiyat

Antik Mısır'ın inanılmaz geçmişini keşfedin. Piramitlerden mumyalara, firavunlardan Mısır Uygarlığı’nın benzersiz coğrafyasına kadar çocuklar, bu büyüleyici toprakların tarihi ve kültürü hakkında pek çok şey öğrenecekler.

National Geographic’in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik, bu kitapta bir araya geldi. 12 kitaptan oluşan, 3. seviye okuma kitaplarından biri olan Antik Mısır, kendi başlarına akıcı olarak okuyabilen ve yeni sözcüklerle uzun cümlelere hazır olan çocuklar içindir. İlgi çekici parlak resimleriyle çocukların ilgilerini kaybetmeden hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini sağlayan bu kitap, onların bilim, tarih ve arkeoloji dünyasına attıkları ilk adımlardan olacak.


Stephanie Warren Drimmer Los Angeles, California’da yaşamaktadır. Dünya üzerindeki sıra dışı yerlerden uzaya, kimyadan insan beyninin gizemlerine kadar pek çok konuda çocuklar için bilimsel içerikli kitaplar ve dergilere makaleler yazmaktadır. SuperScience, Science World ve National Geographic Kids düzenli olarak yazdığı dergilerden birkaçıdır. California Üniversitesi’nde Biyolojik Antropoloji bölümündeki lisans eğitiminden sonra, New York Üniversitesi Bilim Gazeteciliği bölümünde yüksek lisans yapmıştır.

  • Çevirmen: Sima Özkan
  • Baskı Sayısı: 1. Baskı
  • Sayfa Sayısı: 48
  • Kağıt Cinsi: Kuşe
  • Kapak Türü: Karton Kapak

Yazarın Diğer Kitapları